Szkoła Rodzenia

SZKOŁA RODZENIA

Szkoła rodzenia jest to miejsce gdzie rodzice wspólnie mogą się przygotować do porodu oraz rodzicielstwa. Pod czujnym okiem położnych zgłębią tajniki oddechu, pozycji wertykalnych i niefarmakologicznych metod łagodzenia bólu, które przeprowadzą ich przez poród.
Dzięki położnym przyszli rodzice poznają także techniki pielęgnacji noworodka, kąpieli, noszenia i przewijania. To wszystko sprawi, że kiedy pojawi się na świecie ten mały wyczekiwany człowiek, mama i tata będą w pełni przygotowani do opieki nad nim.

Szkoła rodzenia
 

NEONATOLOGIA I PEDIATRIA

Nasi znakomici specjaliści podejmują opiekę nie tylko nad dziećmi zdrowymi, ale także wymagającymi szczególnej opieki.
Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na pracę z dziećmi poważnie chorymi. Dzięki naszym specjalistom wiele z nich wraca do zdrowia lub poprawia swój stan.
Nigdy nie rezygnujemy z walki o zdrowie Twojego dziecka, nawet jeśli inni już je skreślili.


PORADY PSYCHOLOGICZNE

W Naszej Poradni znajdziecie Państwo znakomitych specjalistów z dziedziny psychologii oraz duchownych, którzy gwarantują wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach życiowych.
Dzięki nam nigdy nie zostaniecie pozostawieni sami sobie. Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji.


PORADY LAKTACYJNE

Mleko matki jest dla dziecka nieocenionym darem. Zdajemy sobie sprawę, że karmienie piersią dla wielu mam jest trudne. Nasz wykwalifikowany personel nieustannie się rozwija, żeby zapewnić profesjonalną pomoc laktacyjną mamom w potrzebie.
Doświadczone, pełne pasji położne są do Państwa dyspozycji.

Nurse weighing pregnant woman in ambulances

Informacje i zapisy

22 831 28 06 lub 505 148 794

ul. Nowolipie 9/11, lok. 75
00-150 Warszawa