Ginekologia

– Ginekologia –
– Ginekologia –
– Ginekologia –

dr Piotr Klimas

Specjalista z ginekologii i położnictwa,
certyfikowany lekarz naprotechnologii,
szkolony u prof.Hilgersa w USA i u prof.Boyl’a w Irlandii.

– Ginekologia –
– Ginekologia –
– Ginekologia –
– Ginekologia –

Prof. Bogdan Chazan

Ginekolog – położnik, wieloletni kierownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii w Instytucie Matki i Dziecka. Kierowane przez niego kliniki i szpitale zyskiwały opinie placówek dobrze zorganizowanych, otwartych na medyczne, psychologiczne i duchowe potrzeby pacjentów. Doświadczony klinicysta.
Laureat nagrody czytelniczek czasopisma „Twoje Dziecko” – „Parasol  Szczęścia” oraz nagrody Stowarzyszenia Rodzin Wielodzietnych „Biały Bocian”. Otrzymał również m.in. odznaczenie „Laudabilis” Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie oraz medal „Dobry Samarytanin” (Curate Infirmos) przyznany  przez Stolicę Apostolską.

– Ginekologia –
– Ginekologia –
– Ginekologia –
– Ginekologia –

Dr Ewa Ślizień-Kuczapska

Specjalista ginekolog położnik.  NFP Medical Consultant. Instruktor NPR. Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli NPR od 2003 r.  Starszy konsultant –   Specjalistyczny Szpital Św. Zofii w  Warszawie. Wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Szkoły Wyższej Przymierza Rodzin , Centrum Nauk o Laktacji  w dziedzinie promocji zdrowia kobiet, profilaktyki niepłodności małżeńskiej , ekologii rodziny, karmienia piersią oraz przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie. Współautor kilku książek poświeconym tym zagadnieniom. Prywatnie mężatka i matka trójki dzieci zainteresowania rodzinne wyprawy turystyczne, historia zwłaszcza współczesna polski, malarstwo i sztuka średniowieczna, dobra muzyka.

– Ginekologia –
– Ginekologia –
– Ginekologia –
– Ginekologia –

Dr Jacek Szulc

Jestem absolwentem warszawskiej Akademii Medycznej. Od prawie 20 lat moim życiem jest medycyna, a w szczególności zagadnienia związane ze zdrowiem i płodnością kobiety. Swoją pasję realizowałem pracując wiele lat w warunkach szpitalnych m.in. w Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii w Warszawie. Doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności zdobywałem pracując w Przychodni Lekarskiej „nOvum”. Okres mojej pracy w tym miejscu zaowocował zmianą mojego podejścia do problemu niepłodności. Zrozumiałem, że należy dążyć do ustalenia i rozwiązania przyczyny niepłodności, a nie do ominięcia problemu z jakim zmaga się para starająca się o ciążę. Obecnie zdobytą wiedzą dzielę się z moimi pacjentami pracując w Centrum Medycznym „”Żelazna”. Moja praca opiera się o nowoczesny model edukacji zdrowia rozrodczego, rozpoznawania płodności i planowania rodziny – NAPROTECHNOLOGY®. Jestem ginekologiem – położnikiem z II° specjalizacji, moje doświadczenie poszerzam uczestnicząc w kursach, konferencjach i zjazdach. Wspierałem akcję medialną „Nie piję w ciąży”, której ambasadorką była P. Magdalena Różczka, Czynnie brałem udział w forach dyskusyjnych dotyczących niepłodności moderowanych na portalu Onet.pl.

– Ginekologia –
– Ginekologia –
– Ginekologia –
– Ginekologia –

Dr n. med.
Ewa Zwolińska

Wykształcenie: Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny będąc wielokrotną stypendystką i stażystką ośrodków zagranicznych (Włochy, Indie, Tanzania). Posiada Certyfikat Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz certyfikat Fetal Medicine Foundation z Londynu do wykonywania badania usg w 11 – 13tyg ciąży z oceną przezierności karkowej i kości nosowej oraz testów PAPPA.
Jest członkiem Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w zakresie epidemiologii w Wojskowym Instytucie Medycznym. Uczestniczka i prelegentka licznych kongresów polskich i zagranicznych.
Szczególne obszary zainteresowań: to prowadzenie ciąży fizjologicznej i powikłanej, wykonywanie badań USG (również 3D i 4D) oraz ginekologia zachowawcza.

– Ginekologia –
– Ginekologia –
– Ginekologia –
– Ginekologia –

Dr Adrianna Pawłowska

– Ginekologia –
– Ginekologia –
– Ginekologia –
– Ginekologia –

Radosław Maksym

Konsultant Naprotechnologii (NFPMC)
Specjalizacja w Ginekologii i Andrologii

– Ginekologia –